Za jak dlouho ujdete milion kroků?

Spousta chytrých hodinek, nebo mobilů má možnost sledovat, kolik ujdete za den kroků. Dlouho mě to nezajímalo, dokud jsem si nekoupil běžecké hodinky Garmin 235. Jednou z možností těchto hodinek je právě sledovat, kolik ujdete za den kroků. A já tomu podlehnul, sledoval jsem každý den, kolik kroků jsem za den nachodil.

Tvrdí se někde, že by měl každý ujít za den nejméně 10 tisíc kroků. Věřím tomu, že pro někoho to může být problém. Ten, kdo je zvyklí jezdit všude autem s tím může mít dost zásadní problém. Já mám svých zhruba 7 tisíc kroků každý pracovní den jistých jen svými přesuny z místa na místo. Navíc k tomu se započítávají kroky v průběhu dne. Pro mě rozhodně není problém těch 10 tisíc kroků za den ujít. A když si jdu zaběhat, je to klidně několik desítek tisíc kroků navíc.

Na začátku července jsem šel a běžel závod 1000 mil. To jsem měl snadno několik dnů za sebou třeba i sto tisíc kroků za den. Najednou, když jsem viděl, že mám za měsíc už několik stovek tisíc kroků, mi to došlo. Dokážu ujít za jeden měsíc jeden milion kroků? Hlavně ten poslední týden jsem se snažil, aby se to skutečně povedlo. A pokud mi hodinky ukazovaly večer malé číslo za celý den, šel jsem se třeba ještě za tmy trochu proběhnout, aby se to zvýšilo.

Jak se ale tvrdí, vždy je nutné dát větší výsledek, než původně chcete. Dát prostě vždy něco navíc. Takže i já, když už jsem měl ten milion kroků, pokračoval jsem dál a těšil se na to, o kolik více kroků nakonec dám. Výsledek je, že sem za celý červenec ušel 700 kilometrů, udělal při tom MILION plus sto tisíc kroků.

Za jak dlouho ujdete milion kroků?

Milion kroků. Jak dlouho by vám trvalo je ujít? Je pravda, mě se to povedlo za měsíc. Na tom ale nezáleží. Důležitější je, jak dlouho by to trvalo vám? Dva, nebo tři měsíce? Dokázali byste se vůbec přinutit k takovému výkonu? Donutili byste se sledovat to den za dnem, jak ty kroky přibývají? Nechcete si to taky někdy zkusit?

Když už bylo skoro jisté, že ten milion kroků za měsíc pokořím, začal jsem hledat na internetu. Našel sem přitom další, kdo měli za cíl ujít milion kroků. Vše teda někde v zahraničí. Dokonce na to existují nějaké výzvy, kdy se lidé hecují k takovému výsledku. Nechcete si to taky zkusit, ujít milion kroků? Rozhodně to nemusí být za jeden měsíc. Co myslíte, jak dlouho vám to bude trvat? Jděte do toho, sledujte, jak vám to jde.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Také sledujete, kolik ujdete denně kroků? Kolik jste ušli za den nejvíce kroků? Jak dlouho by vám trvalo ujít jeden milion kroků? Dáte si svou výzvu, ujít milion kroků? Za jak dlouho to stihnete?

Napsat komentář