Průvodce mými službami (Co pro vás můžu udělat?)

Průvodce mými službami (co pro vás můžu udělat?)

Snažil jsem se podrobně popsat, jak můžu pomoct svým zákazníkům s tvorbou webu. Sepsat možnosti a výhody mého řešení prodejního webu. Vysvětlit, co vše souvisí s tvorbou webu, na co by se rozhodně nemělo zapomenout. Ukázat jim, co vše jim můžu nabídnout. Ten text je uvedený na mém webu v několika samostatných článcích. Pro někoho to může být nepřehledné. Sepsal jsem proto vše do Průvodce mými službami. Pokud proto máte vážný zájem o mé služby, doporučuji si jej stáhnout a prostudovat.


Původce mými službami (Co pro vás můžu udělat?)

Co průvodce mými službami obsahuje?

Napsal jsem průvodce mými službami hlavně pro ty, kdo chtějí začít podnikat na internetu a nemají zkušenosti s tvorbou webu. Nejsou si přitom jistí, jestli je nutné dát si nainstalovat web na zakázku, nebo zda by byli schopni si udělat web sami. Popisuji ve svém průvodci obě varianty. Uvádím přitom klady a zápory obou řešení.

V průvodci najdete informace o tom, čím a jak bych vám mohl pomoct s tvorbou vašeho webu pro podnikání. Nabídnu vám nainstalování vašeho webu na zakázku podle několika vzorů prodejního webu. V případě potřeby si jej následně budete mít možnost upravit a doplňovat o nové možnosti. Můžete k tomu ode mě získat návody a postupy, jak postupovat (krok za krokem). Pokud chcete průvodce získat, zadejte svůj e-mail, na který vám ho mám poslat:

[magicactionbox id=“1051″]

Část 1 – Podnikání na internetu

 • Jak začít podnikat na internetu?
 • Pomůžu vám podnikat na internetu!

Část 2 – Průvodce podnikatele

 • Můžu být váš průvodce podnikatele
 • Kdo jsem, čím jsem si v podnikání prošel?

Část 3 – Prodejní web

 • Potřebujete udělat prodejní web?
 • Funkce prodejního webu
 • Jak udělat web (sám, nebo na zakázku)?

Část 4 – Poskládejte si web sami

 • Nástroje prodejního webu
 • Prodejní web, varianta MINIMAL
 • Prodejní web, varianta OPTIMAL
 • Prodejní web, varianta KOMFORT

Část 5 – Pomůžu vám s tím

 • Kdo je můj zákazník?
 • Úvodní konzultace zdarma
 • Udělám vám automatizovaný prodejní web!

Část 6 – Naučím vás to

 • Průvodce podnikatele (zdarma)
 • Návody a postupy, co a jak nastavit
 • Tutoriály a kurzy, krok za krokem

Jak je možné Průvodce mými službami získat?

Těší mě, že máte o mého průvodce zájem. I když jsem strávil jeho tvorbou spoustu hodin, dávám jej vážným zájemcům zdarma. Abych však měl přehled o tom, koho mé průvodce zajímají, je možné si je stáhnout jen po zadání vašeho e-mailu v následujícím formuláři. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas a nepravidelně zaslány tipy, jak zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web.

[magicactionbox id=“1051″]

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.


Prostudujte si mé průvodce o podnikání na internetu

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

[magicactionbox id=“694″]

Napsat komentář