Chtěli byste převést své podnikání na internet?

I v dnešní době internetu je stále většina podnikatelů, kteří nedokáží pro sebe internet správně použít. Využívají jen email, občas si najdou něco na Seznamu. Nemyslíte si, že je to málo?

Víte, že výhody internetu dostanete, až budete mít vlastní prodejní web? Takže ne obyčejný web, který vám možná zprovozní nějaký student, který si tím přivydělává. Možná rozumí tomu, jak web udělat, často ale nerozumí podnikání. Jakou účinnost potom může mít takový web?

Podnikám už déle, než 26 let. Prošel jsem si přitom obdobím, kdy se dařilo, i kdy jsem zkrachoval a dlužil spoustu peněz. Používal jsem přitom k propagaci svých služeb různé marketingové možnosti. Od rozesílání nabídkových dopisů, přes inzerci v novinách, až po současný internet. Vím proto, že každá doba má na propagaci jiné možnosti. Vidím však kolem sebe hodně podnikatelů, kteří používají už staré možnosti. Nepatříte k nim taky?

Já sám jsem na internetu už déle, než 20 let. Prošel jsem přitom mnoha fázemi, jak mé weby vypadaly. Zpočátku bylo velmi těžké web naprogramovat. Doba se ale rychle měnila

Změna myšlení, změna podnikání

Pro úspěch v podnikání v dnešní době je nutné zašít myslet naprosto jinak. Jak je to u vás? Nechtělo by to nějakou změnu a oživení? Hodilo by se vám mít více zákazníků? Chtěli byste vědět, jak lépe nabízet své zboží, nebo služby? Přemýšleli jste už někdy nad tím, jak byste do svého podnikání zapojili více internet? Tak, abyste nebyli vázáni pouze na místní zákazníky, abyste mohli naopak efektivně oslovit mnohem více potencionálních zákazníků po celé republice, případně i v zahraničí? Dokážete si to představit, jaké nové možnosti by vám to přineslo?

Možná už nějakou dobu stagnujete a neposouváte se dál. Cítíte, že je nutné s tím něco udělat. Možná jste to už zkoušeli, ale nemělo to požadovaný účinek. Zkusili jste už využít ve svém podnikání internet? Nemyslím tím jen pouhé přidání firmy do katalogu na Seznamu, případně běžné používání emailu. Myslím tím, zda máte vlastní prodejní web, který vám přivádí nové zákazníky.

Průvodce podnikatele

Dokážete si představit, jaké by to bylo, kdybyste měli ve svém podnikání pomocníka, který by vám dokázal poradit, co vše je nutné změnit, abyste dosáhli větších zisků? Hodil by se vám takový průvodce podnikatele, který by vás seznamoval s novými možnostmi v internetovém marketingu? Průvodce, který by vám navrhnul, co vše je nutné změnit pro dosažení většího zisku? Průvodce, který by vás informoval o nových nástrojích, díky kterým oslovíte na webu více potencionálních zákazníků?

Pokud máte zájem své podnikání změnit, můžu vám ukázat novou cestu, kudy se ve svém podnikání dále vydat. Můžu vám ukázat, jak se dá podnikat v dnešní době. Jak se dá podnikat na internetu, případně s využitím internetu. Dokážete tím oslovit mnohem více lidí, než které máte v dosahu kolem sebe.

Chtěli byste udělat web, který změní vaše podnikání?

Nový marketing v podnikání

Možná už podnikáte delší dobu. Je ale možné, že i díky tomu jedete stále ve stále stejných kolejích, dle už zastaralých metod. Ukážu vám, jak se to dá dělat jinak. Ukážu vám nové metody, které jsou založeny na psychologii prodeje. Ještě nedávno se podnikalo lokálně, kdy jste byli vázaní namísto svého podnikání. To už dnes neplatí. Díky internetu už můžete podnikat kdekoliv, můžete snadno oslovit zákazníky po celé republice.

Změnily se také metody a možnosti, jak zákazníka oslovit. Už to není inzerce v novinách, případně vhazování reklamních letáků do schránek. To už dávno nefunguje. Lidi už noviny většinou nečtou, do schránek se už snad ani nedívají. Vše se přesouvá na internet. Právě tam musíte dnes hledat své zákazníky. Nejlépe tak, že budete mít vlastní web, na kterém budete své služby a produkty nabízet. Ukážu vám, jak na to. Ukážu vám, jak návštěvníky svého webu oslovit, aby se z nich stali vaši zákazníci.

Využití internetu v podnikání

ANO, v dnešní době je pro podnikání naprosto nutné správné využívání internetu. A platí to naprosto pro každého, bez ohledu na to, v jakém oboru podniká. Pro většinu podnikatelů však končí využití internetu v tom, že zveřejní na webu pouze základní údaje o tom, co dělají, doplněné ceníkem. Neví totiž o tom, že internet je možné využít kompletně od oslovení zákazníka, přes vyvolání jeho zaujetí nabízeným produktem, až k jeho zakoupení. Nejedná se přitom o jednorázový proces, kdy návštěvník na webu ihned kupuje. Je to dlouhodobý proces, kdy musíte v první fázi návštěvníka webu zaujmout natolik, aby vám dal na sebe kontakt.

Opravu to funguje?

Možná si myslíte, tohle přece nemůže fungovat! Máte pravdu, nefunguje to u každého hned od začátku. Je totiž nutné dělat to správně, dodržovat určité zásady. Kdo se do toho pustí sám, může dlouhou dobu hledat tu správnou cestu. Může dlouhou dobu a zbytečně hledat, co a jak udělat, co s čím souvisí. Je proto možné, že se mu to nepovede.

Sám jsem si takovou cestou prošel. Tu cestu vám ukážu, seznámím vás s tím, jak jsem to dělal já. Dělal jsem plno chyb, často jsem šel zbytečnými odbočkami. Hledal jsem různě na internetu návod, co a jak dělat, jak postupovat. V češtině toho bylo málo, zahraniční postupy byly stavěny na jiné možnosti. Hledal jsem možnosti, které by bylo možné použít u každého. Možnosti, které by byly použitelné i pro vás.

Podívejte se na to, co vše můžu svým zákazníkům nabídnout