EasyLingo, anglicky za 30 hodin?

Možná jsem už trochu starší generace, ve škole nás učili jen ruštinu. Když jsem si potom v 53 letech dodělával vysokou školu, měl jsem velké problémy složit zkoušky z angličtiny. Když se koukám kolem sebe, mám dojem, že nejsem jediný, kdo má s angličtinou problémy. Víte o tom, že jsme v Evropské unii jedni z nejhorších ve znalosti angličtiny? Proto mě zaujal projekt EasyLingo, který mám nyní možnost testovat sám na sobě.

Přihlaste se na online seminář, získáte zdarma návod na výuku cizích jazyků!
(pro registraci klikněte ZDE, nebo na následující obrázek)

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

V dnešní době je nutné znát angličtinu. Pro mě hlavně z důvodu možnosti internetu. Ty nejzajímavější texty jsou totiž právě anglicky. Ne vše jde přitom přeložit v prohlížeči. Moc dlouho mi to vadilo, začal jsem hledat nové možnosti. Za dobu od mého studia na střední škole se toho hodně změnilo. Hlavně, angličtina je mnohem více vidět.

Podívejte se na video, jak bídně na tom my češi jsme s angličtinou:

Jak jsme my Češi schopni domluvit se anglicky v zahraničí? Možná i díky té předchozí masívní podpoře ruštiny jsme na tom dost bídně. Prý, jen 27 procent lidí se dokáže domluvit anglicky v cizině. Koukám na to, Slováci jsou na tom ještě o procento hůře. Nejhůře Španělé, ti mají prý jen 22 procent lidí, kteří jsou schopni dohodnout se anglicky. Je ale pravda, španělština patří k jedněm světovým jazykům, tak snad necítí potřebu učit se nějaký cizí další jazyk.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Na té mapě nejsou údaje, jak je na tom Rusko, které není součástí EU. Myslíte si, že mají zájem naučit se mluvit anglicky? Vyzkoušel to Pavel Hrdlička, kterého znám z několika úspěšných českých online programů. Nedávno jsem se dozvěděl, že Pavel Hrdlička využil své znalosti z online podnikání u nás a nabídl právě v Rusku systém EasyLingo, který má za cíl naučit anglicky za 30 hodin.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo v Rusku

Co myslíte, jak těžké je nabídnout v Rusku, kde se píše azbukou, výuku angličtiny? Nebylo to snadné, přesto Pavel Hrdlička dokázal lidem EasyLingo nabídnout i v Rusku. Možná i díky tomu se tam mohla zvednout znalost angličtiny, což samozřejmě není nijak prokázáno. Stačilo dát lidem na to vhodný a snadný nástroj, jak se naučit anglicky. Bylo nutné nejen přeložit vše do ruštiny, bylo hlavně nutné ukázat lidem nové strategie výuky angličtiny.

EasyLingo obsahuje prověřené metody rychlého učení jazyků. Žádné zbytečné byflování slovíček. Žádné dlouhé vyučovací hodiny. Místo toho doslova škola hrou s využitím počítače. Bez nutnosti dlouhého trápení, vždy jen jedna lekce dlouhá 20 minut. Bylo ověřeno, že vše funguje i v rusku. Možná i proto se Pavel Hrdlička rozhodl ukázat systém výuky angličtiny EasyLingo i v české republice. Podívejte se proto například na jednu z obrazivek v ruštině.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo u nás doma

Nyní, po premiéře v Rusku je možné získat EasyLingo i u nás doma. První představení angličtiny EasyLingo na českým trhu proběhlo na konci minulého roku. Prodeji předcházela seznamovací část s několika videi a webináři. Zájemci o angličtinu EasyLingo měli možnost se tak seznámit dokonale nejen s koncepcí rychlé výuky jazyků, ale také s tím, jak je vše aplikováno do výukové praxe. Angličtinu EasyLingo si potom zakoupilo několik tisíc lidí.

Myslím si, že znalost angličtiny je moc důležitá. Hlavně v dnešní době internetu, kdy má kdokoliv možnost přečíst si na webu texty, které mu pomohou nejen v podnikání, ale i v osobním životě. Cítím kolem sebe, že stále více lidí se snaží hledat na internetu informace nejen i u nás, ale i na cizojazyčných webech.

Znalost angličtiny nás rozhodně posune někam dále. Dá nám nové možnosti. Možná ti mladší to až tak necítí, měli už možnost učit se angličtinu ve škole. Co ale my starší, co se učili ve škole jen ruštinu? Pro nás je angličtina většinou stále dosti vzdálená.

Je ale možné obejít se v dnešní době bez znalosti angličtiny? Myslím si, že pro toho, kdo potřebuje sledovat na internetu nejnovější poznatky ve svém oboru je angličtina moc důležitá a nenahraditelná. I já sám jsem proto uvítal metodiku EasyLingo výuky cizích jazyků, kterou v současné době na sobě testuji.

Seznamte se podrobn se systémem EasyLingo (klikněte ZDE na odkaz)

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo, systém výuky angličtiny

Co je na metodě EasyLingo nové, v čem by měla být lepší? Je to hlavně využití nových poznatků ve výuce jazyků. Navíc, doplněno možnostmi počítačů a internetu. Vše je řešeno zábavnou interaktivní formou. Navíc, počítač dokáže sledovat proces vašeho učení a sám vám nabízí zejména to, co byste si měli více procvičit. Stává se tak vašim osobním učitelem.

Vše je založeno na moderních poznatcích, zkoumajících možnosti naučit se cizí jazyk. Doslova, převedeno do praxe dávné Komenského rčení: „Škola hrou“. Vše probíhá zábavnou formou, kdy se opakují části, se kterými máte problém. Nejste nuceni opakovat si to, co už znáte. Navíc, nejste stresování starými metodami, kdy jste byli zkoušeni před ostatními.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Je možné naučit se díky EasyLingo za 30 hodin anglicky?

Možná se vám může zdát být slibovaných 30 hodin na výuky jedné úrovně jazyka nějak málo. Je to ale jen zdání. Běžná dosavadní výuka byla poznamenána zbytečně nevyužitým časem. Metoda EasyLinfo je postavena na jiných principech. Skládá se z krátkých dvacetiminutových bloků, 90 dní za sebou. Což dává v součtu zmíněných 30 hodin čistého času.

Vše je podřízeno metodě zrychleného učení, kdy je nutné si vše zapamatovat s maximální efektivitou. Dokonce i frekvence opakování slovíček podléhá výsledkům zkoumání křivky zapomínání. Velký význam je také dán například souvislostem slovíček, kdy je snadnější zapamatovat si slovní spojení, než samostatné slovíčko. Takových detailů je v metodě EasyLingo více. Rozhodně je výuka angličtiny s EasyLingo jiná, než co jsem znal kdysi dávno ve škole.

Mám nyní možnost testovat sám na sobě metody EasyLingo. Takových výukových kurzů jsem už viděl více. V případš EasyLingo jsem však dosti překvapený různorodostí, kdy jsou zdánlivě totožné situace podány nějak jinak. Výuka není díky tomu nudná, stává se zábavnou a plnou očekávání, co bude dále následovat.

Jsem stále spíše jen na začátku, nemůžu proto dělat nějaké větší závěry. Navíc, rozhodně nejsem ten, kdo by se měl vyjadřovat ke správnosti výuky angličtiny. Já osobně jsem zatím s tím, co jsem dostal od EasyLingo spokojený. Rozhodně jsem měl možnost si vyzkoušet učit se angličtinu nějak jinak, než dříve ve škole.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Jak se dozvědět více, jak angličtinu EasyLingo získat?

Jak jsem už uvedl výše, angličtina EasyLingo se u nás už běžně prodává. Je nutné si však koupit vždy pokaždé samostatně jen konkrétní jazykovou úroveň. Občas jsou však akční nabídky, kdy je možné získat angličtinu EasyLingo výhodně v uceleném balíku několika jazykových úrovní. Taková akce nyní zrovna probíhá (leden 2018).

Pokud se chcete seznámit podrobněji s metodou EasyLingo, máte možnost zúčastnit se volně přístupného online webináře, na kterém se dozvíte, jak je možné naučit se krok za krokem jednu úroveň angličtiny za pouhých 30 hodin vašeho času. Webináře se konají v následujících termínech:

Termíny konání webinářů:
14/01/2018 – Webinář 1
18/01/2018 – Webinář 2
21/01/2018 – Webinář 3
28/01/2018 – Konec prodeje

Registrujte se ZDARMA na webinář, pro registraci klikněte ZDE (nebo na následující obrázek)

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Demo angličtiny EasyLingo (bez nutnosti registrace)

Teorie o tom, jak je možné učit se jazyky zrychlenou metodou, může být sice zajímavá, není ale nad to, vyzkoušet si vše na sobě. Nyní proto byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Co můžete očekávat po zakoupení EasyLingo?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, to je sada jazykových kurzů angličtiny. Obsahuje všechny úrovně angličtiny (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2). Dovolí vám to naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete přitom muset si už nikdy v rámci rodiny dokupovat další jazykové úrovně.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Zakoupit si můžete přitom pouze vybranou jednu jazykovou úroveň, ke které nyní dostanete zdarma následující jazykovou úroveň. Budete tak mít možnost studovat následně ve vyšší úrovni. Případně, první úroveň použijete pro zopakování si studia, tu následující potom již pro vlastní studium.

Další možností je objednat si zvýhodněný balík angličtiny všech jazykových úrovní. Dostanete tak možnost studovat a opakovat si libovolně kteroukoliv jazykovou úroveň. Případně využít tento balík pro celou rodinu, kdy může každý studovat jinou jazykovou úroveň.

Pro přímé zadání objednávky angličtiny EasyLingo klikněte ZDE, nebo na následující obrázek:
EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Navíc, dostanete i další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazení a s větší motivací. Vše je vysvětleno zde v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:

  • 1. Doživotní přístup ke kurzům
  • 2. Služba lektor po ruce
  • 3. Konverzační klub na 6 měsíců
  • 4. Možnost dokoupení Skype lekcí
  • 5. Motivační odměny
ANO, to mě zaujalo, ... 🙂 (mám zájem o další informace)

Chcete dostávat ode mě nepravidelně a zdarma další zajímavé a zde na webu běžně nepublikované informace, zejména z oblasti podnikání na internetu? Pokud ANO, zadejte svůj e-mail a přihlaste se do mého zpravodaje. Nebude Vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

* Nejprve Vám dojde potvrzovací e-mail, ve kterém budete muset kliknout na potvrzovací tlačítko. Až po tomto potvrzení budete do zpravodaje přihlášeni. Pokud tento e-mail ve své poště během několika minut nenajdete, zkontrulujte si složku s hromadnou poštou, případně složku se spamem.

Napsat komentář