Je možné zvednout příjmy z nuly na milion? (kniha Pavla Říhy)

Pavel Říha vydal nedávno knihu Z nuly na MILION. Nemám rád tyto názvy slibující něco vzdáleného a nereálného. Uvědomuji si ale, že podobná kniha byla na počátku mého podnikání. Jmenovala se Myšlením k bohatství. Ta mi otevřela oči a já díky ní začal vidět své podnikání v naprosto jiné dimenzi. Mimo jiné je v ní uvedeno, že je nutné dát si náročný cíl a jít si za ním. Co mohlo být v té době náročnějšího, než vydělat za rok milion korun? Pro mě to byla strašně vzdálená představa. Přesto jsem si za ní šel a v roce 1992 měl v podnikání příjmy téměř dva miliony korun. Pokud vím, ta kniha inspirovala v té době stejně i hodně dalších podnikatelů. Může takto dnes pro někoho fungovat kniha Z nuly na MILION, kterou napsal Pavel Říha?

(Pokračování textu…)

[zobrazeno 623 x]

EasyLingo, anglicky za 30 hodin?

Možná jsem už trochu starší generace, ve škole nás učili jen ruštinu. Když jsem si potom v 53 letech dodělával vysokou školu, měl jsem velké problémy složit zkoušky z angličtiny. Když se koukám kolem sebe, mám dojem, že nejsem jediný, kdo má s angličtinou problémy. Víte o tom, že jsme v Evropské unii jedni z nejhorších ve znalosti angličtiny? Proto mě zaujal projekt EasyLingo, který mám nyní možnost testovat sám na sobě.
(Pokračování textu…)

[zobrazeno 7158 x]

Můj rok 2016, co vše se mi (ne)povedlo

Poslední den v roce myslí hodně lidí hlavně na to, jak oslavit konec starého roku, a příchod roku nového. Někdo také využije konec roku k bilanci toho, co vše za ten rok dokázal (u/po)dělat. Možná si někdo může myslet, že je zbytečné ohlížet se zpět, že je důležitější dívat se hlavně dopředu. To ale moc dobře nejde bez zpětného vyhodnocení. Proto jsem se i já zamyslel nad tím, jaký byl můj rok 2016, co vše mi dal a vzal. Ne vše z toho je možné zde zveřejnit, třeba v tom ale najde něco zajímavého i pro sebe.
(Pokračování textu…)

[zobrazeno 2731 x]

Připravuje se nová verze webu

V současné době probíhá zásadní změna obasuho tohoto webu, který byl už dlouhé roky neudržovaný a beze změn. Snažil jsem se mít na vše spíše samostané cílené weby, nyní už opravdu nadešel čas na to, sjednotut to vše do jednoho centra. V budoucnu (doufám že ne za dlouho) zde naleznete kompletní přehled a nabídku mých služeb, kterými bych vám mohl pomoct v podnikání.

[zobrazeno 695 x]
ozogan.cz © 2017