Milionový makléř (Tomáš Kučera): Jak podnikat jako realitní makléř?

Ještě nedávno býval bezva byznys prodávat nemovitosti. Stačilo vyznat se trochu v zákonech a vědět něco o stavebnictví, abyste klientovi poradili, jestli je nemovitost v dobrém stavu. Stačilo potom sepsat smlouvu a inkasovat pěknou provizi. Jak to ale vypadá dnes? Zákony jsou čím dále složitější, nemovitostí na prodej je málo, lidi už nemají peníze. Realitních makléřů je hodně, zakázek naopak málo. Navíc, lidé se už naučili nabízet své nemovitosti sami na internetu. A realitní makléři začali brečet, že nemají peníze. Sen o dobrém byznysu se rozplynul. Jak to řešit? Tomáš Kučera, známý realitní makléř má řešení. Nabízí online kurz Milionový makléř, který vám ukáže novou cestu v prodeji nemovitostí.

Kdo (co) je Milionový makléř?

Ano, stále jde prodávat nemovitosti postaru. Doslova, snažit se ulovit nějakého zákazníka, který chce prodat svou nemovitost. Díky internetu je jich čím dál méně. Lidé si sami najdou možnosti, jak realitní makléře obejít, jak si nemovitost prodat sám. Většina realitních makléřů proto sama obvolává inzeráty a snaží se doslova někomu vnutit své služby. Nedivte se proto, že jste odmítáni. Taky to u vás vypadá takto?

Normální den realitního makléře:

Určitě také víte, že i když někoho seženete, stále nemáte vyhráno, protože není snadné získat exkluzivní smlouvu. Zákazníci totiž na rozdíl od mnoha makléřů znají výhody a možnosti internetu, stanete se tak jedním z mnoha, kdo bude nemovitost prodávat. Máte šanci být lepší, než ostatní?

Proč je těžké volat na studené kontakty:

Přesto i vy máte šanci stát se Milionovým makléřem, který bude prodávat nemovitosti právě díky moderním možnostem internetu. Už po několikáté se nyní otevírá online kurz Milionový makléř, kde se dozvíte, jak na to. Pokud proto máte zájem začít prodávat nemovitosti jinak, klikněte ZDE, nebo na následující obrázek. Abyste si mohli vše důkladně prostudovat, je nutné zadat váš email, na který vám dojdou další instrukce.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak podnikat jako realitní makléř?

Nemusíte se obávat, počáteční videa jsou opravdu zdarma. A myslím si, že i ta vám mohou dát plno podnětných myšlenek, jak změnit prodej nemovitostí. Postupně budete mít možnost podívat se na tři videa a jeden webinář. Dozvíte se v nich, jak se začít dívat na prodej realit dnešním pohledem. Dozvíte se, už nefunguje, co je vhodně dělat jinak.

Jak podniká Milionový makléř?

Milionový makléř se už naučil stejně jako jeho zákazníci používat internet. Dalo by se proto říct, že možnosti zákazníka a makléře jsou vyrovnané. Kdo z nich dokáže ty možnosti využít ve svůj prospěch? Budete to vy, jako realitní makléř, kterého budou zákazníci na internetu vyhledávat a nabízet mu k prodeji své reality? Dokážete oslovit hledající zákazníky?

Internet vám dává možnost se zviditelnit. Ukázat, že právě vy prodáváte nemovitosti. Je to právě ta nová možnost, která vám může přivést nové zákazníky. Navíc, internet může pracovat pro vás nonstop, i když vy zrovna odpočíváte doma. Vše je možné zautomatizovat a nastavit tak, že zákazník dostane ihned požadované informace o tom, co pro něj můžete udělat. Nemyslíte si, že je vhodné začít takové možnosti používat?

Možná si dnes nevěříte, že to zvládnete. Právě proto vznikl online kurz Milionový makléř, kde vám bude vše vysvětleno. Poznáte v něm, co s čím souvisí, jak máte působit na zákazníka, aby vám svěřil svou nemovitost k prodeji. O tom, jak pracovat s internetem je všude informací dost. Zde ale dostanete vše aplikované právě na oblast prodeje realit. Navíc, bude se vám věnovat Tomáš Kučera, který je úspěšný realitní makléř. Podívejte se na krátkou ukázku videa, které dostanete po přihlášení v plné délce zdarma. Dozvíte se v něm, jak funguje náběrové perpetuum, které vám přivede nové zákazníky:

Kolik byste vydělávali?

Co vše vám dá kurz Milionový makléř zdarma?

Bohužel, na webu Milionového makléře nejsou skoro žádné volné informace bez nutnosti registrace. Na druhou stranu, je to pochopitelné. Protože i ty informace, které dostanete po registraci, vám dovolí změnit vaše podnikání v realitách a dosáhnout rychlých výsledků. Je proto jasné, že si takové informace může zasloužit jen ten, kdo si to zaslouží. Pokud k nim patříte, klikněte na odkaz ZDE, nebo na následující obrázek a zadejte svou registraci do volné části kurzu Milionový makléř.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak podnikat jako realitní makléř?

Jak už bylo uvedeno, dostanete přístup ke čtyřem videím a jednomu webináři s možností pokládat dotazy. Navíc, součástí volného vstupu je i ebook, který tvoří osnovu rozhodování, co a jak změnit, abyste mohli prodávat nemovitosti díky internetu. To vše vám dá počáteční impuls k revizi své dosavadní realitní činnosti s výhledem do budoucna, co je možné změnit. I kdybyste absolvovali jen tuto zdarma dostupnou část a začali realizovat myšlenky které se dozvíte, máte šanci díky tomu převést své podnikání na novou úroveň.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak podnikat jako realitní makléř?

Pozor jen na to, že videa jsou dostupná jen po omezenou dobu, po jejím uplynutí už nebude možnost si je prohlédnout. Snad až zase za rok.

Kdo je Tomáš Kučera, autor kurzu Milionový makléř?

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář už v roce 1999. Postupem času vypracoval společnost na držitele master licence pro ČR celosvětové franšízové sítě. Následně, od roku 2013 se už věnuje výhradně jen vzdělávání realitních makléřů. Je certifikovaným makléřem a členem rady Asociace realitních kanceláří ČR. Díky své předchozí praxi zná tento obor dokonale. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace. Pro svou profesionalitu a odbornost je také velmi často oslovován médiích.

Už v roce 2016 vložil Tomáš Kučera své znalosti s prodejem nemovitostí do online kurzu Milionový makléř. Tehdy prošlo kurzem 196 realitních makléřů. V následujícím roce 2017 byl kurz znovu otevřen, vstoupilo do něj 178 realitních makléřů. Celkově je to již 378 realitních makléřů, kteří mají zájem prodávat nemovitosti s využitím nových možností internetu. Letos máte i vy možnost do kurzu vstoupit. Přidáte se k těm, kdo bude další Milionový makléř?

Pokud vás zajímá, kdo je Tomáš Kučera jako člověk, máte možnost podívat se na jeho osobní web (klikněte ZDE). Dozvíte se tam, co vše stojí za jeho úspěchem v realitách. Dostanete možnost jen napodobit.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak podnikat jako realitní makléř?

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak podnikat jako realitní makléř?

Co vše obsahuje placená část kurzu Milionový makléř?

Po absolvování zdarma dostupné části kurzu dostanete možnost pokračovat dále v placené části. Tam už se dozvíte konkrétní a cílené rady, jak rozjet vlastní podnikání s realitami na internetu.

Nejprve je nutné si uvědomit, že absolvováním online kurzu Milionový makléř dostanete možnost patřit díky novým znalostem ke špičkám v prodeji nemovitostí. Kurz totiž neobsahuje jen nezáživnou teorii. Vše je založeno zejména na praxi, vše je podáno tak, byste mohli vše ihned začít aplikovat u sebe.

V současné době nejsou ještě známy informace o konečné podobě kurzu Milionový makléř pro rok 2018. Dále uvedené informace jsou proto platné pro rok 2016 a 2017. Dle mých informací se dá ale předpokládat, že hlavní podoba kurzu bude stejná, změny se mohou týkat zejména některých bonusů.

Obsahem kurzu je 5 modulů, každý z nich se přitom skládá ze tří videí (celkem tedy 15 videí) a jednoho živého webináře, na kterém vám budou odpovězeny dotazy ke kurzu. Dostanete také vstupenku na celodenní živý workshop. Jako podporu do začátku nových možností dostanete také vlastní webové stránky včetně systému pro odesílání emailů.

Modul 1 – Jak se zviditelnit na realitním trhu a odlišit se od konkurence
Modul 2 – Jak přitahovat majitele nemovitostí, kteří chtějí makléře
Modul 3 – Jak uzavřít schůzku exklusivním náborem nemovitostí
Modul 4 – Jak úspěšně prodávat nemovitosti v digitální době
Modul 5 – Jak využít každé příležitosti k získávání fungujících Doporučení

Milionový makléř, vyplatí se vstoupit do kurzu?

Chcete se odlišit od konkurence? Být ve svém podnikání v předstihu před ostatními? Díku online kurzu Milionový makléř máte šanci. Uvědomte si, že nové znalosti a nové možnosti něco stojí. Pokud nejste ochotni toto přijmout, nikam se neposunete. Pouze ti, kteří jsou ochotni investovat, pouze ti mají šanci dostat se v konkurenci na přední pozice.

Nemusíte se obávat. Nejdříve dostanete šanci projít si zdarma volně dostupnou částí kurzu a seznámíte se s jeho strategií. Poznáte, zda vám jeho styl vyhovuje. Až potom se budete rozhodovat, zda vstoupíte do oplacené části kurzu. Pokud snad na jeho začátku zjistíte, že jste se spletli, že to není pro vás, budete mít možnost z kurzu vystoupit, dostanete zpět celou částku, kterou jste zaplatili.

Tomáš Kučera, Milionový makléř, Jak podnikat jako realitní makléř?

ANO, to mě zaujalo, ... 🙂 (mám zájem o další informace)

Chcete dostávat ode mě nepravidelně a zdarma další zajímavé a zde na webu běžně nepublikované informace, zejména z oblasti podnikání na internetu? Pokud ANO, zadejte svůj e-mail a přihlaste se do mého zpravodaje. Nebude Vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

* Nejprve Vám dojde potvrzovací e-mail, ve kterém budete muset kliknout na potvrzovací tlačítko. Až po tomto potvrzení budete do zpravodaje přihlášeni. Pokud tento e-mail ve své poště během několika minut nenajdete, zkontrulujte si složku s hromadnou poštou, případně složku se spamem.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ozogan.cz © 2017